Для опублікування статті у Віснику Львівського університету. Серія філософські науки № 31-32/2023 необхідно надіслати електронною поштою до редакції не пізніше 31 жовтня 2023 року матеріали:

1. Довідку про автора (заповнити online)

2. Статтю згідно з вказаними вимогами в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Академічна доброчесність. Після отримання статті редколегія здійснює її внутрішнє анонімне рецензування та перевірку на наявність плагіату. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl. Відповідь про рішення щодо публікації з реквізитами для сплати публікаційного внеску відповідальний секретар надішле автору після отримання рецензії на статтю.

Після отримання реквізитів необхідно надіслати відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті.

Вартість публікації становить 1000 гривень (до 12 сторінок включно). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо в розмірі 40 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з редагуванням статей, макетуванням, версткою збірника та розміщенням його електронної версії.

Електронна версія журналу своєчасно розміщується у відкритому доступі на сайті видання.

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника – 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Звертаємо Вашу увагу, що статті студентів редакція не приймає.

 

Заповнити онлайн-довідку

 

Вимоги до публікацій