Для опублікування статті у Віснику Львівського університету. Серія філософські науки № 29/2022 необхідно надіслати електронною поштою до редакції не пізніше 27 травня 2022 року матеріали:

1. Довідку про автора (заповнити online)

2. Статтю згідно з вказаними вимогами в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Після отримання статті редколегія здійснює її внутрішнє анонімне рецензування та перевірку на наявність плагіату. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl. Відповідь про рішення щодо публікації з реквізитами для сплати публікаційного внеску відповідальний секретар надішле автору після отримання рецензії на статтю.

Після отримання реквізитів необхідно надіслати відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті.

Вартість публікації становить 700 гривень (до 12 сторінок включно). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо в розмірі 40 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з редагуванням статей, макетуванням та друком збірника, а також поштовою пересилкою авторам.

Звертаємо Вашу увагу, що статті студентів редакція не приймає.

Розсилка збірника відбудеться після 8 серпня 2022 року.

 

 

Заповнити онлайн-довідку

 

Вимоги до публікацій